
Олександр Мусатов
НА ФЕСТИВАЛІ:
воркшоп “Співробітники. Що ж з ними робити?”
Про що йтиметься:
– Важко знайти. Неможливо утримати. Легко втратити.
– Хто винен і що робити?
– Шукаємо довго
– Вчимо швидко
ПРО СПІКЕРА:
Співвласник True Burger Bar і Hendrick’s bar. Київ.
Ресторанний консультант. У ресторанному бізнесі з 1998 року. З 2002 року стояв біля витоків формування Навчального центру великої ресторанної компанії. З 2005 року тренер-консультант у сфері HoReCa. Автор навчальних семінарів з операційного менеджменту ресторанів, управління кухнею, управління персоналом. Розробник Системи стандартизації ресторанів. Автор підручників для співробітників ресторанів. Ведучий галузевих конференцій і форумів, авторських майстер-класів. За час своєї практики навчив більше 3000 рестораторів і провів десятки консалтингових проектів з операційного аудиту та стандартизації ресторанів.

Тетяна Петруха
НА ФЕСТИВАЛІ:
Доповідь «Мистецтво конструктивного конфлікту як інструмент укріплення команди»
Конфлікти у команді – це точний показник, що ваш колектив живий та розвивається. Ми поговоримо про те, як створити таку атмосферу, аби реакції та поведінка під час конфлікту не руйнувала, а зміцнювала стосунки з персоналом. Ви дізнаєтеся, як керівнику конструктивно поводитися під час неспокійних, емоційно напружених моментів, як вирішувати спірні питання та посилювати довіру та взаємоповагу у колективі.
— Причини конфліктів
— Види реакцій під час конфлікту (Silence or Violence)
— Що таке FEEDBACK. Навіщо?
— Конфлікти в роботі. Модель Брюса Такмана
— Структура зворотнього зв’язку та умови для зворотнього зв’язку
ПРО СПІКЕРА:
Тренер з сервісу, фахівчиня з побудови системи клієнтського сервісу для різних організацій, сертифікований тренер Service Quality Institute (Інститут сервісу Джона Шоула), учасниця навчальних проєктів компанії ZAPPOS.
Тетяна має досвід роботи з командою мережі 5-зіркових готелів InterContinental Hotels Group. Експерт, яка зібрала кращі кейси з управління персоналом і побудови сервісу ZAPPOS, InterContinental, Facebook, Disney та адаптувала їх до реалій українського бізнесу. Серед HoReCa клієнтів Тетяни мережі La Famiglia, Il Molino, заклади Bassano Ristorante, Milk Bar, Good Girl тощо.

Йова Ягер
НА ФЕСТИВАЛІ:
Доповідь “10 важливих помилок в дизайні ресторанів”
– Чому важливо запрошувати дизайнера на локацію перед стартом проекту
– Як детальне складання портрета свого гостя впливає на бюджет проекту
– Скільки коштує ігнорування ергономіки меблів
– Ви вірите, що сьогодні Інстаграм нічого не вирішує?
– Бути економним та жадібним – різні речі
– Недоречні прикраси vs живі квіти – що вибрати?
– 1000 важливих дрібниць та багато іншого з особистого досвіду дизайну ресторанів Йови Ягер
ПРО СПІКЕРА:
Йова Ягер, дизайнер ресторанів, готелів, барів, засновник студії YOVA YAGER studio. Більше 10 років разом зі своєю командою реалізує різні проекти на українському і європейському ринках. Вважає важливим створювати надихаючі і функціональні простори, залишаючись при цьому відповідальним і екологічним, слідуючи принципам сталого розвитку в житті і в дизайні. Для чого пропонує насамперед переосмислення – rethink, а потім вже дизайн.

Сергій Пономарьов
НА ФЕСТИВАЛІ:
Доповідь “Інструменти ефективного управління кухнею ресторану: де гроші?”
– як порахувати бізнес-модель та вибудувати стратегію
– як технологія кухні може вплинути на бізнес-результат ресторану
– що треба рахувати на кухні, щоб було що рахувати у прибутку
– інструменти управління персоналом кухні без штрафів
ПРО СПІКЕРА:
Засновник та керівник ресторанно-консалтингової компанії «ARTICHOKE». Випускник програми МВА МІБ.
Сергій у ресторанній сфері 30 років: спроектував та запустив понад 50 ресторанів, досвід роботи бренд-шефом мережі ресторанів Сави Лібкіна «Компот» (проектування, концепція їжі, створення команди), бренд-шефом київських ресторанів «Прага», «Монтеккі Капулетті» та «Марлін» (проектування, концепція їжі, створення команди).
Сьогодні компанія «ARTICHOKE» під керівництвом Сергія Пономарьова виступає підрядником з проектування, розробки технологічної концепції, оснащення та запуску всіх об’єктів ресторанного бізнесу комплексу Emily resort (у комплексі розміщуються вісім об’єктів ресторанного бізнесу) у Львові. А також є керуючою компанією ресторанів «36По», «Королівська пивоварня» та «Святослав» (Львів).

Олеся Чорна
НА ФЕСТИВАЛІ:
Доповідь “Привести онлайн до ладу?”
– Онлайн Меню
– Розрахунок без офіціанта
– Онлайн продажу
– Агрегатори
– Соц мережі
– Репутація
ПРО СПІКЕРА:
Стратег та засновниця Golda Agency.
20 років у маркетингових комунікаціях, з них 7 у HoReCa.
Golda Agency займається маркетинг комунікаціями в HoReCa. За рік з невеликим у портфоліо роботи з брендами Dominos та Gastrofamily, Публіцист, Moderna, B Boutique Bar, DOM, Lila Cake, продюсування книги та відеокурсу шефа Вови Ташаєва.
Спікерка має досвід роботи маркетинг-директором First Line Group (ресторани Дмитра Запорожця), керівником проектів Fozzy Group, а також маркетинг, PR та реклама автомобільних брендів Volkswagen, JAGUAR, Opel, Mitsubishi
Олеся розповідає про свої компетенції: “За 20 років кар’єри написала десятки стратегій, сотні прес-релізів, адаптувала макети глобальних брендів та створювала креативні рекламні кампанії з локальними дизайнерами. Запускала сайти, інтегрувала CRM, керувала колл-центром, набирала медіапоказник. ребрендинг, діджитал, фото-відео виробництво, вірусні кампанії та PR – для мене не набір слів, а практичні та ефективні інструменти маркетингових комунікацій”

Василь Буженик
НА ФЕСТИВАЛІ:
“Food, Playlist & Broke’N’Walls: як я обираю «концепт» нового закладу»
Василь поділиться своїм досвідом та розповість про алгоритми побудови нових закладів.
ПРО СПІКЕРА:
Співвласник компанії Cukor Group (Львів) – мережі сучасних ресторанів «Цукор Red», «Цукор Black», «Море Риби», «Epic Cheeseburger Cafe» та «Teddy Pizza Restaurant».

Міралі Ділбазі
НА ФЕСТИВАЛІ:
Тема доповіді уточнюється
ПРО СПІКЕРА:
Шеф ресторану Mirali, Київ.
Міралі Ділбазі 28 років, за походженням азербайджанець, але більшу частину життя прожив в Україні. До відкриття шефського ресторану Mirali у Києві, працював шефом у Дніпрі у приміському комплексі готелю та ресторану з власним садом «Гостерія Хата Подопригора». Восени 2019 року пройшов стажування в датському ресторані Amass, який входить до 50-ти найкращіх ресторанів світу, згідно міжнародної премії 50 Best Restaurants of the World
Mirali – перший в Україні fine dining ресторан з повністю відкритою кухнею, заснований на принципах сезонності, локальності та безвідходного виробництва. Ресторан знаходиться в промисловій частині історичного району Києва – Подолу, на території колишнього заводу упаковки.
Меню ресторану лаконічне та побудоване на сезонних продуктах з використанням великої кількості власної ферментації. Дегустаційний сет складається з 8 страв вартістю 1800 грн. За бажанням гостя його можуть приготувати у вегетаріанській, веганській та пескетаріанській версії. Додатково до сету можна взяти винний супровід за 1000 грн.
Особливе місце у екосистемі ресторану займає ферментація. Вона дозволяє реалізовувати найсміливіші експерименти шефа та створювати самобутні смаки. На R&D кухні виробляють умібоші з місцевих слив та абрикосів, лактоферментовану айву, катсубоші з товстолоба, боттаргу з ікри кефалі, різні гаруми, шою та місо-пасту. Для віготовлення використовуються лише місцеві органічні та фермерські продукти.
У сервісі ресторану задіяна вся команда, синхронні виноси страв разом з офіціантами роблять кухарі, розповідаючи, з чого складається страва, особливості продукту, тонкощі виробництва окремих інгредієнтів.

Володимир Ярославський
НА ФЕСТИВАЛІ:
Доповідь та майстер-клас «Баланс смаку: як створити збалансовану страву?»
ПРО СПІКЕРА:
Шеф і керуючий, співвласник ресторанів Lucky та Chef’s table
Суддя Мастершеф Україна
UA promoter
Food artist