Партнери InRestSummerFest 2020

Комерційне обладнання для торгівлі та ресторанного бізнесу. Новий Проект має багаторічний досвід обладнання об’єктів харчування різних форматів – ресторанів, їдальнь, кафе, барів, фаст-фудів, піцерій та інше.
Новий Проект є найбільшою в Україні роздрібною компанією з торгівлі професійним обладнанням для магазинів і ресторанів. Також важливим напрямком нашої роботи є розробка проектів і комплексне обладнання підприємств харчування, а також проектування і обладнання торгового залу.
За 20 років діяльності компанії нами запущено в роботу понад 2300 об’єктів харчування та близько 1600 об’єктів торгівлі всіляких форматів, які і до цього дня успішно діють по всій Україні.

np.com.ua

Компанія PepsiСo — один з найбільших в Україні виробників продуктів харчування та напоїв.
Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay’s і ХрусTeam. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».
Компанія є одним з найбільших інвесторів в економіку України та платників податків у бюджет країни.

pepsico.ua

AB InBev Efes є одним з лідерів українського пивоварного ринку та спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і найбільшої пивоварної компанії Туреччини Anadolu Efes.
AB InBev Efes в Україні має три пивоварні в Чернігові, Харкові та Миколаєві.
Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Beck’s, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller; а також локальних ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», «Жигулівське Оригінальне».
Anheuser-Busch InBev є публічною компанією (Euronext: ABI) зі штаб-квартирою в Левені (Бельгія). Депозитарні розписки компанії котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: BUD). Anheuser-Busch InBev є провідною пивоварною компанією світу та входить у ТОП-5 лідерів серед світових виробників товарів повсякденного попиту.
Anheuser-Busch InBev здійснює операції на ринках 50 країн, у більшості з них посідає провідні позиції.
У групі компаній Anheuser-Busch InBev працюють близько 180 000 співробітників по всьому світу.
Наша мрія об’єднувати людей, щоби робити світ кращим.

suninbev.com.ua

Компанія Форвард – надійний постачальник професійного посуд та інвентарю від найвідоміших європейських виробників. З нами просто оснастити всі напрямки Вашого закладу: сервірувальний и наплитний посуд, барне скло, кондитерський інвентар. Форвард – Ваш провідник у всесвіті посуду!

forward-ua.com

Лакталіс – Україна, це один із лідерів молочної галузі країни. Компанія є частиною Групи Lactalis, приватної непублічної сімейної компанії – найбільшого виробника сирів у світі та одного зі світових лідерів у виробництві молочної продукції.
У 1996 році Lactalis стала першим іноземним інвестором у молочну галузь України: спільне франко-українське підприємство було створене на базі Миколаївського молочного комбінату. Сьогодні «Лакталіс» в Україні – це два заводи (у Миколаєві та Павлограді) і торговельна компанія з центральним офісом у Києві. Ми виробляємо близько 150 найменувань продукції під брендами Président, «Дольче», «Лактонія», Lactel, «Фанні» і «Локо Моко» та імпортуємо в Україну вироблені на підприємствах Групи Lactalis сири Président, Galbani і Société. Наш кисломолочний сир «Творожна Традиція» ТМ Président, сметана у стаканчику ТМ Président та сиркові десерти ТМ «Дольче» – серед кращих у своїх категоріях.

lactalis.com.ua

VOVA HoReCa

vova.ua